У Жовтих Водах Дніпропетровської області зі слідами побиття потрапив в реанімацію 4-річна дівчинка.

При цьому жителі міста оточили медустанову, щоб захистити дитину від матері і вітчима, повідомляє місцеве видання Dnepr24.

У побитті зізнався вітчим. Медики повідомляють, що дитина не витримає перевезення в Дніпро – її навіть на іншу ліжечко перенести не можна.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)

Дівчинка не реагує ні на які подразники, дихає за допомогою старого апарату штучної вентиляції легенів, тому що іншої апаратури в лікарні немає.

"Стан дитини вкрай важкий. Дитина в комі третього ступеня. Дитина потрапила до лікарні зі слідами побиття – множинні гематоми по всьому тілу. На даний момент прогноз невтішний", – прокоментував лікар-анестезіолог Ростислав Гівчак.

Нагадаємо, в Харківській області жінка через необережність втопила у ванні дворічну дочку, після чого намагалася покінчити життя самогубством. Про це повідомляє прес-служба місцевої поліції.

Згідно з повідомленням, трагедія сталася напередодні ввечері в Ізюмі.

"41-річний житель міста Ізюма повідомив, що повернувшись з роботи, виявив мертвою в дитячому ліжечку свою малолітню дочку. Його 34-річна дружина за місцем проживання була відсутня", – йдеться в повідомленні.