Чергове фото "демократичного" Петра Порошенка стало об'єктом критики в мережі. Президента сфотографували в салоні рейсового літака: він сам, на очах у інших пасажирів, укладав сумку на верхню полицю.

Багато хто не повірив, що президент України особисто займається багажем. І запідозрили, що фото постановочне. Тим більше, що рік тому в соцмережах вже йшла схожа кампанія з "невимушеними" фото Порошенко і його сім'ї.

Тоді гаранта раптово сфотографували на виході з супермаркету, а першу леді зобразили в черзі на заправці. Причому все це з невеликою перервою сфотографував один і той же блогер – скандальний Мирослав Олешко.

Фото з президентом завантажила в Facebook користувач Катерина Козоріз 2 вересня.

Петро Порошенко дійсно на вихідних літав в Америку на похорон сенатора Джона Маккейна. Якщо вірити фото Козоріз, на зворотному шляху гарант зробив пересадку в Лондоні, де його і сфотографували.

Ця пересадка виглядає логічною. Нещодавно стало відомо, що в британській столиці почали здобувати вищу освіту доньки президента. Навряд чи Петро Порошенко відмовився б від можливості їх провідати.

Правда, у тих, хто перепостив фотографію, було до неї багато питань. Крім теми "Порошенко і багаж", користувачів соцмереж зацікавило, за чий рахунок президент і його численна охорона здійснювали цей вояж.

Крім того, в мережі немає фотографій з довгого відрізка перельоту – тобто з маршруту Лондон-Вашингтон, де він летів, ймовірно, бізнес-класом або першим класом. Адже одна річ пролетіти економ-класом 3 години з Лондона до Києва і зовсім інша – 8-годинний переліт через Атлантику.

Популярне: Українці розбилися в авіакатастрофі: перші подробиці

Але головною стала думка, що піарники президента напередодні старту передвиборної кампанії активізували свої зусилля і стали ліпити з Порошенка імідж "людини з народу".

"Скоро почне їздити з Козина на маршрутці", – пишуть у соцмережі.

Фотографію одним з перших перепостив конфліктолог Сергій Орешета:

"Це Петро Порошенко. Він летить додому. Чесно, я сам боюся нашого монополіста, тому розумію. Але питання в іншому. Скільки подібних туристів економ класом ми вже бачили? Перерахувати, пам'ятаєте? Вибори вони такі, буде потрібно, в багажному відділенні будеш летіти … "."Порошенко летить до Києва через Лондон, рейсом British Airways. Чому такий маршрут? Тому що крім піару потрібно було побачити в Лондоні діточок, які там навчаються ", – знаходить підґрунтя журналіст Олександр Дубінський.

Більшість користувачів бачать в фотографії спробу представити президента "простою людиною з народу":

"Просто український заробітчанин повертається з Польщі додому після 3 місяців роботи на заводі. Просто рейсовий літак. Просто везе сім'ї зароблені гроші. Просто людина, ну і заробітчанин ", –  пише журналіст Вадим Фолькер.