"Українська опозиція" може офіційно з'явитися у Верховній Раді вже сьогодні.

Про це журналістам у кулуарах Верховної Ради повідомив позафракційний народний депутат Володимир Парасюк, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми ще не створити свою міжфракційну групу, ще на початковій стадії і до кінця дня, думаю, буде офіційна заява про створення групи «Українська опозиція». Ми об'єднуємося для того, щоб не бути поодинокому вразливі, а разом можемо бути силою», – сказав Парасюк.
Водночас, він додав, що до цієї групи увійдуть як військові, так і «люди з Майдану».

«Ми запрошуємо до цієї групи всіх нормальних, адекватних людей, які знають, що таке Майдан, які були там, які були на Сході України, комбатів, військових людей. Проте ми не хочемо бачити в себе одіозних бізнесменів чи перефарбованих регіоналів. Це буде опозиція з позицією. Наша позиція – контроль влади», – сказав Парасюк.

За словами Парасюка, згоду на входження до міжфракційної групи «Українська опозиція» вже дали Дмитро Ярош, Юрій Береза, Андрій Білецький та інші.

«Стосовно тих, хто планує увійти, поки що не буду говорити, бо вони члени фракцій і поки до кінця не визначилися. З тих, хто вже відомо, що увійдуть, – я, Ярош, Береза, Білецький, Філатов. Зараз розмовляємо з групою «Свободи»», – сказав Парасюк.