Відома українська співачка Анастасія Приходько втратила дуже близьку людину – бабусю

Співачка Анастасія Приходько, яка нещодавно пішла з шоу-бізнесу і подалася в політику як член партії "Батьківщина", повідомила на своїй сторінці в Facebook, щоб сьогодні не стало її рідної бабусі. Між ними були дуже теплі і дружні сосунки.

В пості до бабусиної фотографії Анастасія поринає у спогади, розповідає про те, як та збирала її на "Фабрику зірок" і дуже переживала, коли співачка йшла на "Євробачення".

Також Настя описала, як багато для неї значила ця людина в дитинстві, коли рятувала від нічних кошмарів, і вже в дорослому віці, коли "критикувала" Настині інтерв'ю.

"Згадую, коли вона мене відправляла на фабрику зірок, ми пішли на виставку і купили мені спідницю та блузку. Бабуся сказала, ти у мене будеш найкрасивішою, вона дуже переживала за мене, і на Євробачення сказала "уяви, що в залі нікого нема, тільки я і мама"! Моїх друзів вона завжди називала пінгвінами. Коли мені було років 16, і я любила читати вірші Пушкіна, і забирала мене вночі до себе, коли мені снилися страшні сни, і казала, що і через 20, і через 30 років ти будеш молодою та вродливою, а я питала, а через 100? І вона відповідала: і через 200".