26412

У виборі ужгородців ключову роль відіграли 500-гривневі купюри роздані за антимайданівця Богдана Андріїва та партію "Відродження"

Як інформує Depo.Закарпаття, лідер "Карпатської Січі" Тарас Деяк поділився у Фейсбук враженнями про результати виборів в Ужгороді, передає Корупція Інфо

“Ніколи ще не було в душі стільки огиди і сорому за цей народ. Скажу лиш по власному регіону : Ужгород продався, як дешева хвойда. Ці вибори стали найдорожчими на моїй пам”яті. Минулого разу платили менше, а тому явка студентів склала щось біля 30%, тоді як зараз вони навіть з домівок поприїздити не полінувались і цифра перескочила за 60%. Факту підкупу ніхто навіть не приховував : стоять, курва, і вихваляються, хто більше зрубав. “Небесна сотня, наші ровесники, соплі, подяка їм за наше майбутнє…” Не мрійте! Не за ваше, мерзоти, майбутнє. Бо ви не варті ніякої жертви. Ви, бл@ть, як собаки вхопили кістку у тих, хто купував кулі, що пробивали і продовжуть пробивати груди наших хлопців. І ви цілком заслуговуєте на той срач, в якому живете. Бо самі ж гадите навколо і під себе. Але запам”ятайте : розплата завжди знайде свого власника. І коли настане час – ви потонете у власному гівні”, – написав Тарас Деяк.