У матчі Ліги націй УЄФА між Швейцарією та Україною, який раніше скасували через коронавірус у гравців, апеляційний комітет УЄФА зарахував українській збірній з футболу технічну поразку з рахунком 0: 3. Але УАФ збирається оскаржити дане рішення.

Про це повідомляє пресслужба Української асоціації футболу в середу, 25 листопада.

Так, Апеляційний комітет УЄФА розглянув справу про скасування матчу Україна-Швейцарія та визнав, що він не відбувся з вини української футбольної команди. В результаті Україні було зараховано технічну поразку.

Відзначають, що УАФ не згоден з цим рішенням і збирається його оскаржити в спортивному арбітражному суді в Лозанні.

“Після отримання резолютивної частини рішення Апеляційного комітету УЄФА УАФ заявляє про свою категоричну незгоду з ним і про свій намір оскаржити дане рішення в Спортивному арбітражному суді в Лозанні відразу після отримання повного тексту рішення з мотиваційної частиною”, – заявив генеральний секретар Української асоціації футболу Юрій Запісоцький .

Нагадаємо, що після того, як в українській команді кілька футболістів здали позитивні тести на коронавірус, санітарні служби Люцерна, де повинен був пройти матч, заборонили проводити поєдинок.

Швейцарська сторона стверджувала, що Україна не зробила все можливе, щоб матч відбувся, тому несе відповідальність за його зрив.

Українська сторона дотримувалася протилежної думки.

Оскільки перед останнім туром Україна випереджала Швейцарію на 3 очка і виграла в першому матчі 2:1, рішення УЄФА відправило нашу збірну на останнє місце і, як наслідок, в Лігу В Ліги націй.