Актриса гумористичного “Дизель-шоу” Вікторія Булітко прокоментувала чутки про роман зі своїм партнером по проекту “Танці з зірками”. Тему особистих відносин фіналістка програми розкрила в одному інтерв’ю.

За словами Булітко, автори шоу напевно грають на особистих темах, оскільки глядачеві цікаві не тільки події на паркеті, а й за лаштунками проекту.

“Нам на початку сезону намагалися приписати роман: розповідали, що в Грузію ми не просто так літали. Але це швидко забулося, бо неправда. У нас тільки робочі, танцювальні відносини. Нас з Дімою об’єднує спільна тема: добре станцювати для нашого глядача. Я думаю, глядачам завжди цікаві не тільки танці, а й те, що відбувається за лаштунками проекту: інтриги, скандали, розслідування. Хтось щось додумує, а комусь може здатися”, – пояснила актриса.

Вона також розповіла, чи бувають у неї з партнером конфлікти.

“У нас жодного разу не було конфліктів. Бувало, я дивилася на інші пари і думала:” Слава Богу, що Діма такий хороший і ніколи на мене не кричить “. Він вимогливий і суворий тренер. Але він ніколи мене не ображав”, – зізналася Булітко.

Нагадуємо, раніше було відомо, що ще одна учасниця “Танців”, телеведуча Людмила Барбір відчутно схудла після всіх тренувань і репетицій.