ляшко прих

Відома українська співачка Анастасія Приходько вирішила приєднатися до "Радикальної партії".

Про це написав на своїй сторінці у Facebook лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко і виклав фото з артисткою, повідомляє Корупція Інфо.

 "Вітаю Анастасію Приходько у нашій команді", – зазначив він.

Пізніше співачка пояснила на своїй сторінці у соцмережі, чому зробила такий вибір. "Ну що ж – зробила рішучий крок. Так, знайдеться багато людей, які запитають:

"Навіщо тобі це?" – пояснюю: Я – корінна киянка. Я обожнюю своє рідне місто, і я хочу зробити його краще!" – заявила Приходько. До того ж вона розповіла, що збирається займатися культурою Києва, і поділилася, якою бачить майбутню столицю. "Я не економіст, не фінансист і не антикризовий менеджер. Я – людина мистецтва, людина культури. Саме культурою я займатимусь, дай Бог! Культурою міста Києва. Я хочу, аби Київ повернув собі звання найзеленішої столиці Європи, я хочу, щоб кияни і гості міста почували себе затишно, аби була велика кількість фестивалів концертів, виставок, творчих перформансів, пішохідних зон – та просто затишку. Адже не хочеться, аби Київ через земельні махінації, "кумівство", хаотичні та незаконні забудови перетворювався на сіре, безлике "щось". Хочеться, аби з'явилися алеї фруктових дерев, хочеться якісного транспортного обслуговування, хочеться відродження…", – запевнила співачка.