У Запоріжжі через два роки розкрили звіряче вбивство 16-річної моделі Сусанни Шаркова, передає Корупція.Інфо

Популярне: Ще одна країна дозволила працювати українцям по безвізу. Готуйте робочий одяг!

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив начальник Головного управління Національної поліції в Запорізькій області Олег Золотоноша.

За його словами, вбивцею виявилася уродженка Дніпропетровської області.

 "Респект Управлінню карного розшуку, слідчим слідчого управління, процесуальним керівникам, які розкрили звіряче вбивство Сусанни Шаркова, дворічної давності. Незважаючи на колосальне навантаження на кожного слідчого, опера і прокурора в розслідуванні кримінальних проваджень поточного року, посилено займаємося розкриттям злочинів минулих років! Сьогодні заочно вручено підозра в скоєнні вбивства уродженці Дніпропетровської області. Її вина доведена! " – написав Золотоноша.

"Запитайте, чому заочно? – Тому що злочинниця знаходиться за кордоном на протязі двох років. Спільно з прокуратурою області ми доведемо цю справу до кінця і найближчим часом вбивця буде під конвоєм доставлено на територію нашої країни", – уточнив він.

 Нагадаємо, Сусанна приїхала в Запоріжжя з Вільнянська. Тут, як розповідають друзі загиблої, вона поступила в Класичний приватний університет. Однак на заняттях студентка з'являлася рідко. "Тато їй все оплатив, була можливість вчитися, але вона не хотіла", – говорили знайомі загиблої. Дівчина шукала собі роботу моделлі або ж актриси.

Але в березні 2015 року дівчина пропала.

Її тіло пізніше виявили під шаром бетону в одному з дворів Шевченківського району Запоріжжя.