Снимок

Вибуху в одеському кафе "Бікіні" передував конфлікт місцевих активістів із "тітушкам"

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив активіст, лідер Ради громадської безпеки Марк Гордієнко, передає Корупція.Інфо.

"Сьогодні Рада громадської безпеки, Автомайдан і січ "Укроп" разом з міліцією та хлопцями із батальйону "Шторм" заїхали на вогник у найбільш злачне місце Лузанівки, нічний клуб "Лимон". Там ми випадково побачили, як 14-15-річним продають горілку", – написав Гордієнко.

За його словами, у відповідь на візит активістів біля клубу зібралося 25 молодиків спортивної зовнішності, які поводилися агресивно і виступали на боці адміністрації закладу. Між бійцями батальйону "Шторм" та "тітушками" зав’язалась сутичка, бійці спробували затримати "тітушок".

Саме в цей момент, стверджує Гордієнко, спалахнуло сусіднє кафе "Бікіні". На думку активістів, таким чином їхні противники спробували відволікти увагу від конфлікту в "Лимоні".

Одеський портал 048.ua повідомляє, що під час пожежі вибухнуло кілька балонів із газом. Постраждалих немає, відвідувачів сусідніх закладів евакуювали пожежники.

Нагадаємо, у ніч проти 5 серпня в одеському мікрорайоні Лузанівка виникла пожежа у барі "Бікіні". Міліція розглядає версію підпалу.