Чеський турист був убитий акулою під час купання в Червоному морі біля берегів Єгипту.

Як пише Daily Mail, трагедія сталася на популярному єгипетському курорті Марса Алам. За наявною інформацією, напад стався, коли чоловік займався дайвінгом, передає Корупція Інфо

Зазначається, що загиблий перебував у курортному місті з дружиною і дітьми. За інформацією місцевих ЗМІ, його останки були виявлені на пляжі.
Як пишуть чеські ЗМІ, що недалеко від місця події було затримано човен з рибалками, які викидають в море рибні відходи. Цілком можливо, що саме це і стало причиною трагедії: акули припливли на запах риби. У цій місцевосіт вони зазвичай не припливають до берега так близько.


Нагадаємо, подібний випадок стався на одному з пляжів біля міста Кейптаун.  Велетенська біла акула утягнула в море та зжерла 37-річного зімбабвійця Ллойда Скіннера. Від нещасного залишилися лише окуляри і темна пляма крові на воді, пише The Guardian.

"Ми щойно бачили, як гігантська акула з"їла людину прямо перед нашим будинком. Це була велетенська акула! Розміром з динозавра!", – експресивно розповів один з свідків.

Загиблий зімбабвієць перед нападом плавав на відстані 100 метрів від берега, коли його схопила акула. Свідки розповідають, що та двічі накидалася на туриста, поки не утягла його на глибину.