Мешканка столиці попросила допомоги через страшні загрози, передає Корупція.Інфо

Жителі столиці обговорюють в соцмережах моторошну історію. Киянка на ім'я Олександра звернулася за допомогою в захисті від колекторів: через неіснуючий борг жінці і її неповнолітньої дочки загрожують жорстокою розправою.

Популярне: "Усі громадяни, які отримали з-за кордону…": Що фіскальна служба вимагатиме від українців

У співтоваристві "Київ Оперативний" опублікували історію Олександри і запис телефонного дзвінка з погрозами, в якому школярці обіцяють "відрізати руку", "підстерегти у школи" і т.п."Я боюся за себе і свою дитину. Колись давно мій дядько взяв кредит. Ми вже давно з ним не спілкуємося, тому навіть не можу дізнатися, чи правда це чи ні. Виявляється, колектори якось знайшли мій і дитини номер і погрожують вбивством. Заяву в поліцію я написала, а толку? Він як дзвонив, так і дзвонить ", – поскаржилася киянка.

Крім того, за її словами, колектори розсилають по соцмережах фото дівчинці з непристойними пропозиціями від її імені та номерів телефону. Це шокувало багатьох. Люди навіть пропонують влаштувати зустріч з вимагачами і влаштувати самосуд. Також багато пишуть про інші подібні випадки.

"У подібних випадках одразу телефонуйте 102", – лише радять в ГУ НП Києва. У поліції кажуть, що за кожним конкретним випадком кваліфікація правопорушення може бути різною: вимагання, погроза вбивством та інші.