Головні новини України
Подобається

“Відсидка за Полярним колом..”: Сєнцова відправили в одну із найвідоміших колоній Росії

12/10/2017     Автор: Яна Романська
“Відсидка за Полярним колом..”: Сєнцова відправили в одну із найвідоміших колоній Росії

У Росії продовжують знущатися над незаконно засудженим українським режисером, передає Корупція.Інфо

Популярне: УВАГА! НОВІ правила для субсидіянтів, у яких є діти віком від 14 років. Вам потрібно це зробити до 20 жовтня

Незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова недавно почали етапувати в іншу колонію, яка знаходиться в містечку Харп. «Прочитайте « Харп » навпаки – і все зрозумієте про відсидку за Полярним колом», – написав про це місце журналіст Ельдар Булатов

Зона, в яку буде переведений Сенцов, містить багатьох маніяків, а також особливо небезпечних злочинців. Серед них: «бітцевський маніяк» Олександр Пічушкін, екс-міліціонер Денис Євсюков, який розстріляв людей у ​​московському супермаркеті, ультра-націоналісти Микита Тихонов та Микола Корольов, чеченський терорист Нур-Паші Кулаєв, який захопив школу в Беслані.

Сенцов буде відбувати свій термін у виправній колонії №3. Терміни ув'язнених в ній – не менше 20 років. У ній знаходяться насильники, рецидивісти і вбивці. Ув'язнених змушують багато працювати. По периметру колонії стоїть охорона з собаками, а в камерах регулярно проводяться обшуки.

Раніше в цю в'язницю не приймали ув'язнених, які засуджені вперше. Але для Сенцова зробили виняток.

«Хто на особливому режимі, телевізор дивляться дві години на тиждень, прогулянки – дві години на тиждень. На загальному і строгому телевізор – дві години на день в певний час. Книги видають чи раз на місяць, то чи раз в 10 днів. Свої надсилати не можна, можна тільки газети і журнали. Ніяких інших розваг немає. Дуже строго з передачами і побаченнями. За гроші ні про що не домовишся – не беруть. Одна радість – годують добре.

За найменшу провину карають – б'ють, саджають в ізолятор. А взагалі прочитай «Харп» навпаки і зрозумієш, на що перетворюється «відсидка» для людини за Полярним колом – та ще й при особливому режимі відбування. Ворогові не побажаєш туди потрапити », – розповідає один з ув'язнених цієї колонії.

У недавньому листі правозахисниці Сенцов розповів, що сподівається протриматися в самій північній колонії Росії на «залишках свого здоров'я». «Нічого хорошого від цього відрядження не чекаю. Тим більше, проїхавши Іркутську і омський централи, маю собі деяке уявлення про те, як буває погано, – і не тільки з розповідей », – написав він.

Нагадаємо, Олег Сенцов зняв фільм «Гамер», який був відзначений призом на Одеському кінофестивалі. Його засудили до 20 років ув'язнення. Російський суд незаконно приписав йому участь в підготовці теракту в Криму.

Стаття з подробицями перебування в цій колонії в ХАРП широко розійшлася по мережі. У коментарях користувачі відзначають, що шоковані тим, що жителя Криму перенаправляють в саму північну колонію Росії. «Справжнє пекло», «Злочинці – ті, хто його туди направив», «Бидло!» – пишуть у коментарях.Коментарі