загульська

30 червня у доцента Львівського національного університету ім. І Франка Ольги Загульської, яка прославилася тим, що підтримує терористичні організації «ДНР» та «ЛНР», закінчився контракт. Її звільнили з посади доцента географічного факультету.

Про це повідомляє Zaxid.net, передає ІА Корупція Інфо.

У середині червня відбулося голосування за участю викладачів факультету, де прийняли рішення скоротити посаду доцента та взяти на роботу асистента.

«Люди, які проголосували за те, щоб не подавати третю доцентську посаду на конкурс відповідно проголосували за те, щоб я її не обійняла. Як доцент, я претендувала на доцентську посаду, але її перевели на асистентську», – розповіла Ольга Загульська.Після того, як студенти влаштували «коридор ганьби» та відмовилися відвідувати її пари, О.Загульську відсторонили від роботи зі студентами та перевели на наукову роботу.

«Завтра я не піду на роботу. Чому я маю йти на роботу, якщо від завтрашнього дня я вже безробітна?», – питає скандальна викладачка.

Однак О.Загульська переконана, що її звільнення пов’язане із її політичними вподобаннями і збирається подавати до суду. «Моє звільнення з роботи є прямим наслідком переслідування за політичними мотивами», – каже вона.

Нагадаємо, після того, як О.Загульська відкрито заявила у своєму блозі про те, що підтримує бойовиків «ДНР» та «ЛНР» і не вважає, що Росія веде війну проти України на сході, студенти збунтувалися та відмовилися ходити на її пари.