Міхеїл Саакашвілі розповів про те, що його соратника Мишу Абзіанідзе не пускають в Україну до своєї дружини і сім'ї, передає Корупція.Інфо

Таку заяву політик зробив на своїй сторінці в соціальній мережі Фейбсук. За словами екс-губернатора Одеської області, чоловік постраждав просто через те, що був його соратником. Політик розповів, що українська влада депортувала чоловіка з України зі скандальними порушеннями.

Популярне: "Порошенко – повне гниле, жадібне чм*, а Тимошенко ….": Заява Савченко приголомшила всю Україну

"Минулої зими, коли Банкова відкрила полювання на мене і моїх соратників, Мішу викинули з країни. Саме викинули, а не депортували. Депортація передбачає дотримання хоч якихось юридичних процедур, а тоді на закон наплювали повністю. Мішу викрали серед білого дня люди в масках, в самому центрі Києва, коли він вийшов за ліками для шестимісячного малюка, заштовхали в автобус, побили і вивезли з країни ", – пише Саакашвілі.

При цьому, за словами Міхейла, причина депортації теж була не ясна, так як офіційних звинувачень йому виставлених не було. Після цього Абзіанідзе кілька місяців судився з рішенням влади і виграв. Йому дозволили повернутися в Україну. Але історія так просто не закінчилася. Чоловіка просто відмовилися пускати на рейс "через наказ зверху".

"Вчора, коли Міша приїхав в аеропорт, щоб вилетіти в Україну, його просто не пустили на рейс. Ось таку «повага» підконтрольних силовиків до сили судових рішень. Це не влада. Це звичайне бандитське угруповання, яка не має нічого спільного з державою. поки при владі наших двох країн олігархи, вони будуть плювати на всі закони на догоду своїм договірнякам».