Головні новини Львова
Подобається

Волонтерів, які допомагають армії, запросять працювати в Міноборони

02/11/2014     Автор: Яна Романська
Волонтерів, які допомагають армії, запросять працювати в Міноборони

Представників волонтерських організацій, які займаються допомогою армії, буде введено до відповідних департаментів та управлінь Міністерства оборони Україні.

Міністра оборони генерал-полковник Степан Полторак наголосив, що сьогодні на перший план виходить все, що необхідно для забезпечення ведення бойових дій, озброєння, оснащення та підготовки Збройних Сил.

Зважаючи на це, під час наради було прийнято рішення щодо введення до відповідних департаментів та управлінь оборонного відомства, а також Тилу Збройних Сил України представників волонтерських організацій.

«У Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони України представники волонтерських організацій вводяться з метою оперативного моніторингу переліку цінових пропозицій та інформації щодо постачання та своєчасної закупівлі майна, паливно-мастильних матеріалів, продовольства», – мовиться в повідомленні.

«За таким же принципом представникам волонтерських організацій будуть запропоновані посади в службах Тилу Збройних Сил України за напрямами продовольчого, речового забезпечення, постачання паливно-мастильних матеріалів тощо з метою контролю постачання до військових частин і до кожного конкретного солдата всього того, що закуплено», – зазначили в Міноборони.

Крім того, у Департамент кадрової політики Міністерства оборони України волонтери будуть запрошені для формування кадрового резерву з військовослужбовців-учасників антитерористичної операції, а також у сектор нагородження.

«Запропонований підхід є новим, але я переконаний, що він стане дієвим та ефективним і значно покращить стан матеріально-технічного забезпечення військ», — зазначив С.Полторак.

 

Джерело: Galnet