Звільнений з посади голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Сопель прокоментував свою відставку. Про це йдеться у дописі на його на Facebook-сторінці.

“Написав заяву про відставку з посади голови Тернопільської обласної державної адміністрації. Щиро дякую Президенту України Володимиру Зеленському за високу довіру. Впевнений, що Володимир Олександрович саме той Президент, котрий змінить країну на краще. Дякую усім, хто вірив в мене та не піддавався інформаційним та політичним маніпуляціям. Рухаємось вперед!”, – написав Сопель.

“Ігор Михайлович, Ви добра та порядна людина, навіть в тому “кодлі” і “тераріумі” залишилися Людиною – це головне, Молодець! Якщо би усі очільники за таких обставин звільняли кабінети, то у суспільства було б більше довіри до влади. Поступок людини!, Ігор Михайлович , ви чесна , справедлива порядна і смілива ЛЮДИНА. Пишаємося Вами, Ігор Михайлович, не розчаровуйтесь, як у нас говорять, “все, що не робиться на краще”. Хоча дуже шкода, що ви залишили посаду, – пишуть коментатори під його постом.

Як відомо, Президент України Володимир Зеленський прийняв відставку голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля. Про це повідомляє прес-служба Офісу глави держави.

«У зв’язку з ситуацією, що виникла на Тернопільщині через евакуацію з Китаю громадян України, та незадовільною роботою облдержадміністрації з інформування населення щодо епідеміологічної безпеки президент України прийняв заяву Ігоря Сопеля про відставку із займаної посади за власним бажанням», – йдеться у повідомленні.

Що цікаво, ввечері 17 лютого після повідомлення тернопільських ЗМІ про наміри привезти в санаторій «Медобори» евакуйованих з Китаю українців люди облаштували цілодобовий блокпост на дорозі.

Згодом директор санаторію Василь Мартинюк заявив про відмову прийняти групу евакуйованих з Китаю громадян попри попередні домовленості з керівництвом держави.

Свою відмову він пояснив тиском громади та відмовою колективу санаторію обслуговувати евакуйованих. 21 лютого поліція Тернопільської області відкрила кримінальне провадження через спробу обмежити проїзд до санаторію «Медобори», в який хотіли поселити евакуйованих з Китаю українців.

За словами начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександра Богомола, повністю дорогу в смт Микулинці Теребовлянського району при повороті у село Конопківка, де розташований санаторій, люди не перекривали. Однак ініціаторам встановлення бетонних блоків на дорозі доведеться відповідати за свої дії.