Скандальний політик Міхеїл Саакашвілі розповів про свої плани, передає Корупція.Інфо

В інтерв'ю популярному українському телеканалу "NewsOne" депортований з України чиновник заявив, що найближчим часом має намір повернутися. За словами Саакашвілі, історії з проривання кордону більше не повториться, він просто прилетить, не дивлячись на те, що проти нього досі відкрито кримінальну справу. Єдиною умовою, яку Міхеїл вимагає для забезпечення своєї безпеки, це багатотисячний мітинг своїх соратників. Він вважає, що влада не зможе затримати його, якщо люди вийдуть з протестами.

Популярне: "Штрафи для водіїв не збільшуються, проте…": Скоро в Україні зміняться правила паркування


"Як тільки в центрі Києві збереться багато людей – я обов'язково в той же день повернуся. Я сяду в літак і просто прилечу в" Бориспіль ". Не буду проривати колючий дріт, не буду гірські стежки переходити – просто сяду на літак", – повідомив політик.

Зараз же Міхейл готується до виборів, і заявляє, що зробить все, щоб Президент України Петро Порошенко не зміг отримати своє крісло вдруге. Главою держава Саакашвілі бачить тільки одну людину – себе. Про те, коли політик хоче організувати акцію протесту, він не розповів.