У ніч на 17 серпня в одеському готелі “Токіо Стар” сталася сильна пожежа, внаслідок якої загинуло 9 людей, ще 19 постраждали. У мережі показали моторошні кадри, зняті на місці пожежі з висоти пташиного польоту.

Фото були зроблені за допомогою дрона.

На кадрах видно, що найбільше від полум’я постраждав другий поверх готелю, а сама будівля вціліла. Проте, у деяких місцях вогонь пропалив дах будівлі і там утворилися діри.

Зауважимо, правоохоронці розглядають три версії пожежі: інсценування пожежі з метою приховування вбивства; порушення правил пожежної безпеки та необережне використання вогню постояльцями готелю. Також слідчі відкрили кримінальне провадження за порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки.

В Одеській області 18 серпня оголосили днем жалоби за загиблими у пожежі в готелі “Токіо Стар”. Органи держвлади, місцевого самоврядування, державні підприємства, установи, організації мають приспустити прапор України.

Під час пожежі постраждали 19 людей, серед них – 1 дитина та 2 іноземців. 9 людей загинули на місці пожежі, ще одна людина – у “швидкій”. Ще 7 людей перебувають у важкому стані в лікарні, а 2 – у стані середньої важкості.