Екс-голова Адміністрації президента Борис Ложкін та заступник глави АП Олексій Філатов не збираються йти на допит у Генпрокуратуру, куди їх викликали повісткою.

Так, заяву адвокатів Ложкіна оприлюднила на своїй сторінці у Facebook і прес-секретар бізнесмена Марія Попова.

"Усі юридично значимі дії в цій справі замінені інтерв'ю і прес-конференціями, а анонсовані в медіа виклики, повістки та інші документи нашому клієнтові направлені або вручені не були", – йдеться в повідомленні.

"У цивілізованій юридичній практиці публікація повісток в інтернеті, як і "повідомлення про підозру", неможливе. Закон не передбачає виклику за допомогою публікації на сайті ГПУ", – йдеться в заяві.

Також там зазначили, що за останні кілька тижнів адвокати Ложкіна подали до ГПУ понад 10 адвокатських запитів і клопотань щодо статусу їхнього клієнта у справі, а також про всі виклики його до ГПУ для участі в процесуальних діях.

"Слідчі ГПУ мали всі можливості для прямого спілкування, як з нами, так і з клієнтом. Однак всі наші звернення були проігноровані, відповідей, які хоч якось прояснюють ситуацію, ми так і не отримали", – заявив адвокат.

Окрім цього, Олексій Філатов також заявив, що жодних повісток не отримував. Про це він написав у Facebook, проте обмежив доступ до поста. Скріншот публікації оприлюднило LB.ua.

Раніше екс-голова НБУ Валерія Гонтарева заявила, що також не має наміру з'являтись на допиті у Генпрокуратурі. "Я не збираюся йти на допит. Я живу і працюю в Лондоні. Якщо вони хочуть приїжджати мене допитувати, то хай приїдуть і допитають", – сказала вона.