Нардеп від “Слуги народу”, екс-кандидат в мери Києва Ірина Верещук і колишній міністр інфраструктури Володимир Омелян влаштували перепалку в студії ток-шоу.

Інцидент стався в прямому ефірі каналу “Україна 24”.

Зокрема, Верещук заявила, що “Укравтодор” за часів роботи Омеляна став корупційною структурою. Ці слова очікувано обурили екс-міністра.

Між ними стався такий діалог:

Омелян: – Я абсолютно не дивуюся Ірині Верещук, її здатності всім відомі.

Верещук: – Спасибі, ви переходите на персоналії. Ви мене сюди прийшли оцінювати, давати оцінку моїм здібностям?

О. – Я вам просто хочу повідомити …

В. – Давайте про себе і свої здібності.

О. – … У 2020 році під час “Великого будівництва” було вкрадено близько 40 млрд грн.

В. – Оцінюйте гіперлуп, який ви “побудували”, і себе як міністра.

О. – Я вам ще раз пояснюю …

В. – Ви будете оцінювати свою дружину або ще когось, якщо ви хочете давати оцінку моїм здібностям. Закрийте рот, до мене не звертайтеся, давайте оцінку собі і своїм гіперлупам.

О. – Прийде осінь – готуйте парасольку.

Раніше, народний депутат від “Слуги народу”, член комітету ВР з питань нацбезпеки і оборони Ірина Верещук в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV. заявила, що з 2010 року в Стратегічній концепції НАТО зазначено, що Росія є “конструктивним партнером” Альянсу, і змінити це формулювання зібралися тільки зараз.

“НАТО теж повинен змінюватися. Ми – абсолютно очевидно повинні змінюватися. Але навіть якщо говорити про діючої стратегії і концепції НАТО, то лише зараз було прийнято рішення про те, щоб змінити роль і місце Росії. Як ви думаєте, як визначали в НАТО роль і місце Росії до сьогоднішнього дня? “Конструктивний партнер”. З 2010 року і до цих пір в концепції НАТО так і було записано. Нам всім треба змінюватися і думати, як це зробити разом. Ця залізна завіса, яка може опуститися або вже навіть почала опускатися , повинна пройти по східному кордоні України. Ось і все. і це наша з вами спільна робота “, – зазначила Верещук.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.