У Львівському обласному лабораторному центрі МОЗ України у чотирьох померлих на Львівщині зафіксували випадки захворюваності на грип. Серед них двоє дорослих та двох дітей. – повідомляє Корупція.Інфо

Як повідомила ZAXID.NET Олександра Коструба, заступниця директора з епідеміологічних питань Львівського обласного лабораторного центру, у Стрию помер 4-річний хлопчик, а у Буську померла дитина віком 1,4 роки. У Золочівському районі померла 55-річна жінка, а у Жовківському районі померла 54-річна жінка.

«У нас є матеріали про чотирьох померлих із Львівщини, у яких виявили грип класу «А» (Н3). Кожен вірус грипу є небезпечним, але з цим ми раніше не зустрічались. Можливо, тому він призводить до ускладнень. Однак, остаточну причину смерті встановлює тільки паталогоанатом чи лікуючий лікар», – додала Олександра Коструба.Додамо, що раніше СЕС підтвердила два смертельні випадки захворювання на грип на Львівщині. За Олександри Коструби, це була інформація станом на минулий тиждень. Згідно з новими дослідженнями, СЕС підозрює, що причиною смерті ще у двох випадках також може бути грип.

З початку епідсезону від 3 жовnня на ГРВІ в області захворіло 151,4 тис. осіб, у тому числі 92 тис. дітей до 17 років (60,8%). Із загальної кількості хворих в інфекційні стаціонари госпіталізували 3177 осіб.

Зазначимо, що через поширення захворень на ГРВІ серед дітей, у школах Львова та кількох районах області оголосили карантин.