Вищий антикорупційний суд скасував нічний домашній арешт колишньому заступнику міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрію Гримчаку, якого підозрюють у шахрайстві.

Про це заявив адвокат Гримчака Дмитро Мельник у Facebook

Пряма мова Мельника: “Ухвалою ВАКС від 14.12.2020 Гримчаку змінено запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на особисте зобов‘язання”.

Згідно з ухвалою, суд вимагає від Гримчака з’являтися за кожним викликом, уникати спілкування з іншими підозрюваними, працівниками КМДА, Мінкульту, Українського державного інституту державної спадщини.

Він має здати свій закордонний паспорт та носити електронний браслет.

Справа Гримчака.

Ухвалою Вищого антикорупційного суду від 14.12.2020 Гримчаку Ю.М. змінено запобіжний захід у вигляді домашнього арешту на особисте зобов‘язання.

Опубликовано Dmytro Melnyk Вторник, 15 декабря 2020 г.

У відповідь на це телеграм-канал Klymenko Time пише:

“Це той соратник Порошенка і Луценко, якого ще в серпні минулого року зловили на історії з хабарем.

“Весна прийде – садити будемо”. Виявляється, це точно не про Гримчака. Чекаємо тепер уже повноцінного закриття його справи. Ну подумаєш, корупція і вимагання хабара, подумав ВАКС.”

Нагадаємо, 14 серпня 2019 року детективи НАБУ спільно з ГПУ та СБУ затримали заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Юрія Гримчака та його помічника нібито під час одержання частини хабаря у розмірі 480 тисяч доларів.

22 травня Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила, що скерувала до суду обвинувальний акт щодо Гримчака та його “помічника”.