Дочка загиблого юриста Ірини Ноздровської впевнена, що затриманий за підозрою у вбивстві Юрій Россошанський діяв не один. Як вона повідомила "Країні, експертиза показала, що її мати була згвалтована, передає Корупція.Інфо

Нагадаємо, що тіло відомої правозахисниці Ірини Ноздровської було виявлено 1 січня в річці Козка, яка протікає в селі Демидів Вишгородського району Київської області. За фактом події порушено кримінальну справу. Поліція затримала місцевого жителя, 69-річного Юрія Россошанського, з яким у загиблої був тривалий конфлікт.

Популярне: "Навіть Григорович ох**ває від такої х**ні": Нове "спальне" фото Штепи приголомшило українців

Як пише видання, в ході досудового слідства була проведена імунологічна експертиза. Згідно з дослідженням, напередодні загибелі загибла вступила в статеві стосунки.

"Такі результати експертизи доводять, що маму вбивала група осіб, – вважає дочка загиблої Анастасія Ноздровська. – У нас з мамою не було секретів. Якби у неї був чоловік, я б про це знала. Так що, швидше за все, це було згвалтування. Можливо, воно сталося вже після її смерті, але я не схильна звинувачувати в цьому 69-річного Юрія Россошанського. Він для цього занадто старий ".

Анастасія Ноздровська нагадала ще один момент, який говорить на користь групового вбивства."Юрій Россошанський так і не зміг відповісти слідству на питання про те, у що була одягнена мама перед смертю, – каже вона. – А також розповісти, куди поділися її чоботи і сумка. Судячи з усього, він просто не знає. Значить речі знищували його подільники. До речі, слідчі теж вважають що Россошанський діяв не один. Але, поки не встановили особи співучасників злочину ".

На думку Анастасії Ноздровської і її захисників, Юрію Россошанському вигідно приховувати імена своїх спільників.

"За неперевіреними даними, його адвокати наполягатимуть на тому, що Юрій Россошанський скоїв убивство" у стані афекту "- уточнює, Ноздровська. – Якщо їм це вдасться, то він отримає покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 5 років. Інша справа, групове вбивство. За цією статтею можна сісти у в'язницю і на 15 років ".

Дочка Ноздровської також вважає, що слідство не поспішає встановлювати інших учасників вбивства.

"Я ще в січні називала слідчому прізвища людей, яких наша сім'я підозрює у вбивстві мами, – зазначає Анастасія Ноздровська. – Всі вони мешканці нашого села. Один з них навіть відбував покарання в місцях свободи, але допитали їх тільки недавно. У мене є відчуття, що слідству вигідно спустити справу "на гальмах". Простіше кажучи, максимально затягнути терміни розслідування, щоб громадськість забула про вбивство мами і перестала вимагати повноцінного розслідування ".