Односельці нарікають на електронні ґаджети та Інтернет.

 

На Львівщині 12-річний хлопчик укоротив собі віку. Він пішов із дому, а знайшли його наступного дня в сараї повішеним на мотузці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Те, що Юрко не прийшов ночувати додому, спершу нікого з рідних не збентежило, бо хлопчик часто залишався в баби. Батько з братом знайшли дитину вже наступного дня, і, як і всі мешканці села, не можуть оговтатися від шоку. "Нормальний хлопець був, ніхто не чекав. Веселий, усе було добре", – кажуть селяни.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд
 

Хлопчик добре вчився. "Спілкувався з товаришами, ніяких проблем з ним не було. Ну, трохи був замкнутий", – каже про нього секретар сільської ради Оксана Бальковська. Що стало причиною смерті дитини, ніхто достеменно не знає. Селяни звинувачують не батьків, які навіть не знали, де дитина, а інтернет та електронні ґаджети. "Йому купили планшет, і та дитинка постійно з тим планшетом ходила, вона дивилася той планшет", – пояснює Бальковська.

Читайте також: В зоні ризику самогубств. Супрун дала поради батькам, чиїх дітей цькують у школі

Ознак насильницької смерті на тілі підлітка не знайшли. Родину в поліції називають малозабезпеченою, але благонадійною. "Не надходило жодних повідомлень від служб соціальних, ні зі школи, ні від місцевого голови, що там є якась проблема в родині. Звертаємося до батьків: пильнувати своїх дітей, казати, що вони їх люблять", – каже речник Стрийського відділу поліції Ольга Марценюк.