Суд поновив на посаді заступника начальника Шевченківського відділу поліції Львова Віктора Шкрібляка, якого у вересні 2017 року звільнили через скоєну у нетверезому стані ДТП, передає Корупція.Інфо

Львівський окружний адмінсуд скасував наказ про звільнення підполковника поліції Віктора Шкрібляка, зазначивши, що у висновках службового розслідування, які й стали підставою для звільнення, не навели достатніх доказів вини поліцейського.

Популярне: Похорони тільки з довідкою від суду, нові тарифи, ціни та пенсії: Що чекає на українців вже в цьому місяці

Службове розслідування щодо Віктора Шкрібляка провели у серпні 2017 року – після того, як працівники патрульної поліції склали на нього протоколи про адмінправопорушення за керування авто у нетверезому стані та за порушення ПДР, що спричинило пошкодження авто. У висновках службового розслідування вказано, що на час ДТП Віктор Шкрібляк «перебував з явними ознаками алкогольного сп'яніння та відмовився від проходження медичного огляду». І хоч на час завершення службового розслідування ще не було рішення суду щодо керування авто у нетверезому стані, керівництво Нацполіції Львівщини звільнило Віктора Шкрібляка через «грубі порушення службової дисципліни.Суддя вирішив, що таке рішення прийняли передчасно, оскільки відмова від проходження медогляду ще не означає, що чоловік і справді був нетверезим. Відтак суд скасував наказ про звільнення Віктора Шкрібляка, поновивши його на посаді з 16 вересня 2017 року. Окрім цього Нацполіція Львівщини має виплатити чоловіку 65,6 тис. грн зарплати за час вимушеного прогулу впродовж трьох з половиною місяців. Хоч Нацполіція ще має близько двох тижнів, щоб подати апеляцію на цю постанову суду, однак у частині поновлення на посаді і виплати йому місячної зарплати рішення виконується негайно.

Цікаво, що у справі про нетверезе керування авто Віктора Шкрібляка у підсумку дійсно визнали невинним.

Відомо, що ДТП за його участі сталася 1 серпня 2017 року близько 19:20 на вул. Кульпарківській, 156а. Поліцейський у той момент не був на службі, їхав у цивільному одязі у своєму приватному авто Chery Tiggo.