З’явилися нові подробиці  вбивства правління ПАТ “Київобленерго” Івана Полив’яного, передає Корупція.Інфо

Популярне: Невже це правда! Ви тільки подивіться чим Аваков займається в Канаді. В це важко повірити

Як стало відомо сьогодні, 25 вересня, чиновник був забитий до смерті у власному будинку під Києвом.

Згідно з первинною версією, Поливянний став жертвою грабіжників. Проте, експерти схиляються до того, що конфлікт інтересів у сфері енергетичного бізнесу є більш реалістичною причиною його смерті.

“Практично всі обленерго в Україні мають певний “дах” і генеруються під пресингом і щільним контролем тих чи інших груп: Коломойського, Ахметова, Григоришина, Суркіса та інших”, – нагадують експерти.

“Київобленерго” належить групі VS Energy, якій також належить більшість обласних енерго компаній України, а також є найбільшим приватним гравцем на енергетичному ринку в Україні після ДТЕК Ріната Ахметова.

“Навколо цієї компанії, яка де-юре словацька, а де-факто російська, два роки йдуть процеси змін акціонерного капіталу. Активно заходять нові інвестори, чиї інтереси іноді можуть переходити в конфлікти”, – вважають експерти.

З цієї причини, експерти сходяться на думці, що смерть керівника “Київобленерго” може бути вигідна багатьом представникам енергобізнесу.

Як уже повідомлялось раніше, главу «Київобленерго» жорстоко вбили у власному будинку.

Нагадаємо, в «ЛНР» заманили і по-звірячому вбили українця. Бойовики забили до смерті чоловіка який допомагав людям у пункту переходу Станиця Луганська.