захар

Про українських волонтерів складають легенди не тільки українські військовослужбовці, а слава про них нині розкотилася далеко за межі нашої багатостраждальної країни. На допомогу армії приходять не тільки свідомі дорослі, але і навіть самі маленькі українці готові докласти працю своїх маленьких ручок для перемоги проти російських окупантів.

Про маленького Захара – сина волонтерки Юліани Литвиненко розповідають фото на її сторінці в соцмережі, новину передає Корупція.інфо з посиланням на «Преса України».

Юліана організувала виготовлення захисних сіток, так званих «мару» для військовослужбовців в зону АТО. Вбираючись в таку «страховину» бійці стають практично непомітними, зливаючись з місцевістю, їм легше виконувати бойові завдання і проводити розвідку.

До плетіння сіток залучені жінки-добровольці і навіть маленькі діти волонтера. Трирічний Захар зосереджено плете сітку, а від нього не відстає його старша сестричка.
 

«Він такий крутий, що все про нього в мені не вміщається…всі, хто бачив його, не залишився байдужим і кожен скаже – він нереальний, якийсь прибулець, а не дитина…навіть затяті чайлдфрі говорили, дивлячись на нього, що так, діти – це вже не так і погано, якщо вони такі…він набагато краще за мене – такий чистий і щирий, стрімкий і веселий, мужній, смішний і щедрий.. і безмежно добрий.. не знаю, за що він вибрав мене..», – пише щаслива мама.

 

    

Підписники і друзі Юліани переконані, що якщо армії допомагають такі юні «цинічні бандери», то Україна обов'язково переможе в цій підлій російській війні.