За словами дівчини, вона з дуже бідної сім'ї, де грошей часом не вистачає навіть на їжу.

19-річна дівчина з бразильського міста Мінас Жерайс виставила свою цноту на продаж, відчайдушно намагаючись заробити гроші для бідної сім'ї. Розалі Піньос повідомила, що стартова сума для ставок від "джентльменів", які захочуть провести з нею ніч, становитиме € 300 тис., передає Корупція.Інфо.


Студентка зізнається, що її сім'я зіткнулася з великими фінансовими труднощами, через що їм деколи навіть нічого їсти. Тому зараз вона сподівається зібрати достатньо грошей, щоб переїхати разом з родичами в більш велике місто, купити будинок для своєї мами і оплатити навчання в коледжі.

Популярне: "Упав і не подає ознак життя": Чоловік помер від невідомого уколу в туалеті піцерії

Крім того, Розалі планує відкрити власний бізнес, який повинен буде забезпечувати її все життя. За словами дівчини, нехай вона краще втратить невинність з незнайомцем, ніж з тим, хто розіб'є їй потім серце.

"Я ніколи ні з ким не зустрічалася, і найближчий контакт, який у мене був з іншими хлопцями, – це кілька поцілунків. Спочатку ідея переспати з абсолютно незнайомою людиною налякала мене, але зараз я вже звикла"


Розалі стверджує, що вже отримала пропозицію в € 500 тис. Аукціон триватиме ще до травня, тому ставки можуть зрости ще в кілька разів. Сама студентка розраховує виручити за свою невинність € 850 тис.

"Для моєї родини це секрет. Я більше хвилююся про почуття моїх близьких, ніж про те, що про мене подумають інші люди. Ми живемо в епоху сексуальної свободи, це моє тіло, це мої правила"