абромавічус

У вівторок, 9 червня, міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус відвідає Львівську область із робочим візитом. Про це УНН повідомили у прес-службі Львівської ОДА, передає Корупція.інфо

У рамках візиту міністр зустрінеться з керівництвом міста та області, представниками бізнесу, а також ознайомиться з виробничими потужностями корпорації "Електрон".

Нагадаємо, міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус на початку червня під час робочої поїздки до Одеси проаналізував імплементацію та ефективність реформ і поліпшення бізнес-клімату в регіоні.

У рамках поїздки міністр економічного розвитку і торгівлі України взяв участь у Форумі “Реалізація глобальних логістичних стратегій у системі міжнародних перевезень”, відвідав Одеський морський торговельний порт, щоб подивитись, як працюють зміни на практиці, ознайомився з роботою офісу за принципом “єдиного вікна”, також відбулася зустріч із литовськими колегами та дискусія з представниками одеського бізнесу.