0,,18599178_303,00

Геннадій Афанасьєв, який у суді над Олегом Сенцовим і Олександром Кольченком відмовився від своїх свідчень, боїться за своє життя.
Про це розповів його адвокат Олександр Попков після зустрічі з Афанасьєвим, передає Корупція.Інфо з посиланням на "Медиазону".
За словами Попкова, зараз Афанасьєв "дуже заляканий" і "боїться всього".

"Він каже, що обдумано зробив свою заяву у суді, що ніяких терористичних груп не існувало. Це все фантазії слідства, які він підписував, не дивлячись. Його били, катували, погрожували, знущалися", – розповів адвокат.

"Зараз на нього не тиснули, але після відмови від свідчень у суді сказали, що "поїдеш далеко"… Він просив передати, що дуже шкодує і вибачається перед Сенцовим і Кольченком за те, що був змушений дати такі свідчення проти них", – додав Попков.
За його словами, Афанасьєва "сильно зламало те, що Чирній (інший засуджений у цій справі) на очних ставках обмовлював і його, і Сенцова".


Попков каже, що зараз Афанасьєв побоюється за своє життя і здоров'я.
Як відомо, Афанасьєв став першим засудженим у справі "кримських терористів". В кінці грудня минулого року він отримав сім років позбавлення волі.
На засіданні по справі Сенцова і Кольченка в Ростові-на-Дону Афанасьєв сказав, що всі раніше дані ним свідчення були отримані під тортурами.