У сім’ї телеведучої новин на “1+1” Марічки Падалко та політика Єгора Соболєва трапилася трагедія – померла бабуся.

Про це сама Падалко написала на своїй сторінці в Facebook. “У ній було дуже багато любові. І вона і мене навчила любити. Може, саме тому доля для неї вибрала саме такий день, щоб закінчити свій шлях на землі. Уманець Тамара Дмитрівна 18.02.1925 – 14.02.2020”, – написала вона.

Телеведуча також показала фото бабусі за життя і ще раз сказала, що любить її.

Користувачі у коментарях висловили співчуття родині.

Нагадаємо, ведуча ТСН Марічка Падалко та її чоловік, колишній народний депутат України Єгор Соболєв, разом 12 років. Вони виховують трьох спільних дітей та, здається, знають одне одного все життя. Проте мало хто здогадується, що їхні стосунки пройшли не одне випробування на міцність.

Познайомилися вони влітку 2004-го року, коли обоє були у шлюбах. Про стосунки навіть не думали, але «Помаранчева революція» перевернула їхні долі. Марічка та Єгор почали частіше бачитися, а коли ведуча дізналася, що вони народилися в один день – 26 лютого, відчула, що це не випадковість.

Спочатку ведуча відганяла нав’язливі думки про почуття. Переконувала себе, що виникли вони через емоційне піднесення від подій, які відбувалися, та врешті-решт зрозуміла, що не може без Єгора жити.