xEMfAGC0_J0

Прямо під час прямого репортажу про те, як «злісні американські поліцейські звірячому гноблять афроамериканців», співробітниця російського ЗМІ була пограбована … цими самими афроамериканцями.

Курйозний випадок стався в США з журналісткою російського пропагандистського англомовного каналу Russia Today. Прямо під час прямого репортажу про те, як «злісні американські поліцейські звірячому гноблять афроамериканців», співробітниця російського ЗМІ була пограбована … цими самими афроамериканцями. У результаті їй довелося звертатися за допомогою до тієї самої американської поліції, яку вона раніше всіляко очорнюють у своїх матеріалах.Починалося все відносно мирно і навіть весело: журналістка знімала «протестуючих» жителів чорного гетто в американському Балтиморі. Вони радісно кричали в камеру щось, слабо нагадує звуки мови homo sapiens, а розібрати з цього набору звуків було можна лише грубе і нецензурне англійське слово «fuck». Очевидно саме так в розумінні російських журналістів виглядає свобода слова: все це неподобство без купюр йшло в прямий ефір.
Втім, ідилія єднання «пригноблених народів» незабаром закінчилася: один з «протестуючих» афроамериканців відібрав у прокремлівської журналістки її сумку і почав тікати. В ефірі тут же пролунало цілком російське слово «Сука!», Вигукнуте милим жіночим голосом. Потім кореспондент Russia Today сміливо кинулася в погоню за грабіжником, кричачи вже по-англійськи «Give me bag!» («Верни мені сумку!»).

На щастя російської журналістки, якраз на шляху грабіжника стояли американські поліцейські, які його і затримали. В ефірі було чути, як вони цікавилися у афроамериканця, де сумка потерпілої. Сама вона в цей момент чуттєво розплакалася, і на цьому прямо ефір перервався.

Нагадаємо, в американському місті Балтімор вже кілька днів тривають заворушення після того, як один з афроамериканських бандитів помер у лікарні внаслідок затримання білими поліцейськими. «Мирний» протест жителі чорного гетто воліють проводити у форматі погромів, підпалів автомобілів, масового грабунку магазинів і мародерства. Для утихомирення беснующихся афроамериканців в місто вже введені частини Національної Гвардії США.

 

https://youtu.be/ZO4Y2Wipv1c