У Чернігові охоронці народного депутата Владислава Атрошенка від "Блоку Петра Порошенка" побили і зламали палець журналісту, голові місцевої організації Незалежної медіа-профспілки Владиславу Савенко.

Це сталося 7 листопада в будівлі обласної філармонії, де проходив захід за участю нардепа, розповів журналіст в Facebook, передає Корупція Інфо

Савенок намагався знімати, але охоронець викликав підмогу і чотири людини в цивільному скрутили журналіста, повалили на підлогу і відібрали у нього фотокамеру. Після цього винесли з будівлі філармонії на вулицю, повернули Савенко фотокамеру і окуляри, які він втратив під час інциденту.

гіпс

Савенок написав у поліцію заяву про перешкоджання його професійній діяльності. Він каже, що немає претензій до народного депутата, але є претензії до поліції, після переговорів з охоронцями відмовилися проводити процедуру упізнання нападників.

Народний депутат Владислав Атрошенко заявив, що коли дізнався про інцидент з Владиславом Савенко, подзвонив йому і вибачився за дії охорони.


"Прикро, що таке непорозуміння мало місце, але прошу не політизувати це питання. Це людський фактор, який міг статися з кожним. Ні перешкоджання роботи журналіста з мого боку не було. По-людськи ми зрозуміли з Владиславом один одного", – цитує депутата Телекритика.