Під будівлею Офісу президента почався масштабний протест добровольців, через що туди почали стягувати загони Національної гвардії.

Про це повідомляє Telegram-канал PavlovckyNews.

“Кілька тисяч учасників маршу добровольців прийшли до Офісу президента, щоб виставити вимогу керівництву держави припинити капітуляцію”, – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що правоохоронці і безліч протестуючих наділи захисні маски, а прийшли не з порожніми руками – частина з активістів тримають в руках плакати і прапори України.

При цьому люди розповідають, що вимагають від влади відмовитися від переговорів з бойовиками, яким планується надати амністію. За їх словами, це робиться під прикриттям карантину, який недавно оголосили.

У той же час телеграм-канал “Клименко-Тайм” обурюється, що сотні людей розгулюють натовпами по столиці і це в умовах карантину.

“Марш патріотів до Дня добровольця “в Києві сьогодні таки проходить. Людей не сказати, що дуже багато, але достатньо. Погрожували прийти в протигазах, а по факту – навіть маски одягнули одиниці. Розумовий розвиток учасників – на висоті.

Кличко, який 11 березня ввів карантин, мовчить. Поліція спостерігає. Цим можна, так? А якщо серед цієї юрби хоча б кілька заражених? Піди ж і з регіонів приїхали деякі, так? “, – йдеться в повідомленні.