Юрист партії «Батьківщина» і близький друг Юлії Тимошенко Сергій Власенко в соціальних мережах накинувся на відомого телеведучого і народного депутата від БПП Володимира Ар'єва, передає Корупція.Інфо

Гучну, наповнену нецензурними висловлюваннями, заяву чоловік зробив на своїй сторінці в Фейсбук.

Популярне: Вже з 1 липня вступають в дію правила округлення суми в чеку. Що це означає

Виявилося, що Власенко обурили заяви Володимира щодо Юлії Тимошенко. Ар'єв стверджував, що жінка допомогла побудувати політичну кар'єру одному з чиновників Януковича – Андрію Порнову. Сергій вирішив, не підбираючи слів, нагадати Володимиру і про його минуле.

«Тут тварина Ар'єв зазначив, що мовляв ЮВ влаштувала політичне життя Портнова. Гей, урод, твій хазяїн був татом-засновником Партії регіонів і в той період, коли ЮВ гнобили за гратами, вилизував Янека, працюючи у нього міністром економіки і збільшував свій стан, грабуючи український народ.»

Юрист «Батьківщини» в грубій формі нагадав Ар'єву і про те, що ще до того, як той увійшов в блок «БПП», він активно підтримував Тимошенко і не заявляв про те, що його щось не влаштовує в політичних рішеннях жінки.

 «І, якщо ти так проти «політичного життя Портнова», то чого після Портнова, в 2012 році на колінах просив у ЮВ підтримки на виборах, а в 2012-2013 рр сидів у фракції ЮВ і мовчав, як «сливка в сраці» ( вибачте, але це українське ідіоматичний вираз) »

Нагадаємо, що Ар'єв днями анонсував новий випуск передачі «Закрита зона», в якому він є ведучім. На своїй сторінці в Фейсбук Володимир зазначив, що цей випуск буде присвячений Юлії Тимошенко.