Журналіст нарікає на те, що не може вільно вийти на вулицю, зустрітися з ким хоче, поїхати куди захоче, передає Корупція.Інфо

Російський журналіст Аркадій Бабченко розповів, як зараз він живе, після проведення спецоперації СБУ та інсценування власного вбивства.
 
Він зазначив, що з моменту його "вбивства" його життя істотно змінилося.
 

"Мені зараз не можна нічого. Я не можу вийти на вулицю, я не можу зустрітися з ким хочу, я не можу поїхати куди хочу, я не можу робити, що захочу. Я не можу не те, що піти в кафе посидіти з друзями – я не можу навіть вийти в магазин. Їжу мені привозять. Кожен вихід в місто – це спецоперація. Кожна зустріч – десь в закритому приміщенні, обумовленому заздалегідь, краще в місці, що охороняється. План перебування в цьому місці розробляється заздалегідь. Зустрічі можливі тільки з невеликою кількістю людей", – розповідає Бабченко в Facebook.
 
За словами журналіста, його сім'ю евакуювали з РФ і зараз вона теж знаходиться під держохороною. Сам Бабченко залишився без роботи і взагалі не виходить на вулицю.
 
"Моє життя вчергове зламане повністю. Я абсолютно не уявляю, що далі. Де я буду далі жити, як я буду далі жити, як буде жити моя дитина, в яку школу він буде ходити, чи зможе він просто вийти погуляти на вулицю без взводу автоматників. Нічого не закінчилося. Розумієте? Нічого ще не закінчилося", – скаржиться він.

Популярне: "Дерева, кущі та землю вкрило товстим шаром": У розпал літа Карпати засипало снігом (ФОТО)
 
Журналіст додав, що зараз він з сім'єю "сидить в бункері і ховається від найманих вбивць".
 
Нагадаємо, що раніше Бабченко, на якого хотіли вчинити замах, оприлюднив документ, який він назвав орієнтуванням ФСБ на своє вбивство.