сша україна зроя

З наданням американської зброї Україні не варто очікувати, що вона одразу ж отримає військову перевагу над численною російською армією, але це могло би додати "м'язів" спільним дипломатичним зусиллям у приборканні агресора.

Про це заявив у вівторок у Берліні командувач угрупованням військ США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес, передає Корупція.інфо

"Коли матері починають бачити, як їхні сини вертаються додому мертвими, коли ціна йде вгору, то внутрішня підтримка починає скорочуватися", – сказав він і зазначив, що забезпечення українців оборонною зброєю призведе саме до такого зростання вартості для Путіна в самій Росії.При цьому Ходжес не уточнив конкретних видів озброєння, які США можуть надати Україні, зауваживши, що українська сторона запитує розвідувальну підтримку, засоби боротьби з важкою артилерією противника та протитанкову зброю.

"Якщо у вас немає того, що надає м'язів дипломатії, в економічному аспекті, то це не буде таким вже ефективним", – наголосив Ходжес.

За оцінками командувача, кількість російських військ на сході України налічує близько 12 тис. військових, на території Кримського півострова – близько 29 тис.

Водночас, підкреслив він, американська сторона тимчасово "поставила на паузу" плани проведення навчань з трьома українськими батальйонами в очікуванні повної імплементації Мінської угоди на сході України з боку проросійських сил.‡агрузка...