Як відомо, Інна Богословська у 2014 році категорично відмовилася приймати участь у парламентських виборах, а також вийшла з "Партії регіонів".

Сьогодні вона розповіла чому саме це зробила, назвавши сьогоднішню владу "аморальними виродками, мародерами і беззаконниками". Виявляється, Богословська вирішила займатися зовсім іншими справами, а саме: підготовкою до майбутніх президентських виборів. Депутатка висловила впевненість у правильності своїх дій, а також у перемозі у виборах, передає Корупція.Інфо

Популярне: Попрощався з дружиною і стрибнув з даху: Подробиці моторошного самогубства чоловіка

Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook:

"Мене просять коментувати дії і заяви сьогоднішньої влади … Нічого тут коментувати! Аморальні виродки, мародери і беззаконники. У 2014 році я тому і відмовилася йти з ними в коаліцію і на парламентські вибори. Нам інше робити: підтримати план розвитку країни, підготувати нових фахівців, які його будуть впроваджувати, і перемогти на президентських виборах! Щоб жінка-президент, нарешті, спонукала всіх навести порядок в нашому українському домі, помиритися всередині сім'ї і захиститися від ворогів! З любов'ю, розумінням і строгістю."