У 2018 році заплановано будівництво понад 180 житлових комплексів для військовослужбовців за контрактом, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Вагітність їй личить!”: Як виглядає і хто вона, найпривабливіша нардепка Верховної Ради, Тетяна Донець

Це підвищить рівень мотивації особового складу до військової служби. Протягом минулого року в сферу управління Міністерства оборони повернуто близько 50 об'єктів військової інфраструктури. Крім того, з метою удосконалення військової інфраструктури на 293 об'єктах здійснювалися роботи з будівництва, реконструкції та капітального ремонту. Про це повідомив Міністр оборони України Степан Полторак.

Зокрема, розпочато будівництво сучасного стаціонарного бригадного табору на території Міжвідомчого центру підготовки (Широкий Лан), створено сучасну навчальну матеріально-технічна база двох нових (Навчальний центр тактичної медицини (смт Десна) та навчальний центр Військової служби правопорядку Збройних Сил (Львів) та відновлено 9 існуючих навчальних центрів.

Крім цього, в навчальному центрі підготовки підрозділів МЦМБ відкрито сучасний Центр імітаційного моделювання.

Також для активного навчання військ триває розвиток міжвидового центру підготовки підрозділів ракетних військ і артилерії, Центру підготовки підрозділів протиповітряної оборони Сухопутних військ, інших центрів.