Підозрювані у вбивстві трирічного сина депутата Київської обласної ради В’ячеслава Соболєва Андрій Лаврега і Олексій Семенов пів року тому покинули батальйон “Аратта” Української добровольчої армії.

Про це у коментарі “Українській правді” заявив командир 8-го окремого батальйону “Аратта” Андрій Гергерт.

“Лаврега і Семенов до червня 2019 року були бійцями батальйону. Вони пів року як вийшли, демобілізувалися.

Після демобілізації вони загубилися, ми пробували знайти контакти, але вони загубилися. Сказали, що наїлися війни”, зазначив “Червень”.

За словами Гергерта, майбутній снайпер Лаврега пішов на фронт у 18 років і був на Донбасі 2 роки. Командир додав, що наразі йому 20 років, а не 19: “Йому 20, я дивився на його паспорт”.

Керівник “Аратти” розповів, що Лаврега ще 17-річним приїздив на вишколи, які влаштовували підрозділи.

Невдовзі Лаврезі і Семенову мають обирати запобіжний захід. Гергерт додав, що не буде приймати у цьому участі: “Вони дитину вбили”.

У “Правому секторі” заявили, що не мають до них жодного відношення. У пресслужбі розповіли, що Гергерт у 2014 році був членом “ПС”, а підозрювані – ні.

Вони приєдналися до батальйону УДА уже після того, як Гергерт покинув “Правий сектор” і були підпорядковані саме йому. Крім того, у “ПС” зазначили, що станом на 2014 рік, коли членом “ПС” був Гергерт, хлопці були підлітками і вони не могли стати членами руху.

У русі навіть офіційно спростували причетність: “ПС вкотре наголошує на тому, що Андрій Гергерт та його бійці не мають жодного відношення до Правого сектору”.