Популярне: Протипоказання до вакцинації проти кору: МОЗ повідомило, кому не можна робити щеплення

Тетяна Донець, нардепка, яка 20 грудня 2017 року, пішла у декрет, передає Корупція.Інфо

Чим відома, ця спокуслива блондинка від "Народного фронту", яка не давала спокою парламентським фотографам.

Отож, заступник парламентського комітету з питань охорони здоров'я, пані Тетяна, народилась в 1980 році в Дніпропетровську ( Дніпро). Її мати була приближеною до Лазаренка, а батько Донець, хресним батьком доньки Лазаренка. В ЗМІ ходила інформація про те, що Лазаренко переписав на цю сім'ю свої активи.

Політика, для доволі юної нардепки, розпочалась в далекому 2006 році, коли вона розпочала свою діяльність під протекторіатом БЮТ, в 2012 році, була у Верховній Раді знову ж таки у партіях БЮТ, а в останньому її скликані, до декрету, "Народний фронт".

Тетяна Донець, для більшості ЗМІ цікава не своєю політичною діяльністю, а скоріше своїм зовнішнім виглядом, адже вдягалась вона гарно і дорого. В Мережі неодноразавого критикували таку розкіш народного обранця в період, коли країна переживає не найкращі часи. Це можна пояснити тим, що її батько засновник,  ТОВ «ДІМ-Інвест», а в її декларації, основний дохід,  де понад 7млн., це проценти і девіденти отримані від нерухомості, адже рік зарплати депутата –  це 160 тисяч.

Що ж. в такому разі пані Тетяна може собі дозволити дорогий одяг та аксесуари, якщо не лобіює інтереси батька, через вплив у Верховній Раді.

Чоловік Донець, Денис Дзенерський, також нардеп від "Народного фронту", окрім того в нього вже є двоє дітей від першого шлюбу.

У грудні минулого року Тетяна пішла у декрет і  тепер вже вдома чекає на народження первістка. Проте Донець не скучає і активно веде свій блог в Інстаграм, кожного дня публікуючи милі фото, демонструючи свій животик.