Екс-прес-секретар Віктора Януковича, депутат Верховної Ради України від Партії регіонів Ганна Герман вирішила піти з політики.  Про це вона сама заявила сьогодні в Брюсселі, представляючи видання своєї книги новел «Дівчинка і косміти» і «Невидимі піраміди» в бельгійському видавництві “L’Esprit des Aigles”.

«Я більше не повернуся в політику», – сказала Герман, зазначивши, що кожен день, повертаючись додому, вона знаходила притулок у своїх літературних пошуках,  зокрема книзі  “Залізний господар” про Віктора Януковича.

«Політика – це хороший інструмент, щоб заробити грошей, положення в суспільстві. Але коли ти все це отримав, ти розумієш, що це – нічого не  варто», – зазначила Герман.

«Сьогодні в українській політиці занадто багато бруду», – додала вона, зазначивши, що останні 10 років перебування в політиці викликали у неї алергію на політичну діяльність,  так  що тепер вона писатиме   книги, в тому числі  про колишнє  керівництво держави.

Під час презентації книги перекладач Антаназ Ванче де Траси (Athanase Vantchev de Thracy) відзначив, що книга справила на нього дуже велике враження і побажав автору продовжувати роботу над новими творами.

Примірники книги А. Герман будуть передані в національні бібліотеки Бельгії, Франції, Люксембургу та Швейцарії.  Анна Герман також відома в Україні як автор книги “Залізний господар” про Віктора Януковича. Ця книга кілька разів анонсувалася до видання, однак не відомо, чи була вона коли-небудь видана.

 

Джерело: Патріоти України