Про це на своїй сторінці у фейсбуці написав головний редактор.

“Кадрові зміни в оборонному секторі Офісу Президента. За даними джерел Цензор.НЕТ, президент Володимир Зеленський підписав указ про звільнення заступника голови ОП з питань оборони Анни Коваленко.

Також ліквідовано директорат з питань оборонної політики ОП, який очолював Іван Апаршин, якого також буде звільнено.

Коваленко й Апаршину запропоновані інші посади поза системою ОП”, – розповів він.

“Підібрано кандидата на посаду заступника голови ОП з питань оборони. З огляду на хаотичну кадрову політику Офісу, не поспішаймо з висновками, чим це обґрунтовано і до чого призведе, почекаймо на публікації указів”, – резюмував Бутусов.

Зазначимо,нещодавно Президент Зеленський заявив, що у ВРУ багато “акул”, які хочуть потопити фракцію “Слуга народу”.

“Цей корабель під назвою “Слуга народу” все залежить лише від нього. З самого початку я надав можливість, аби цей корабель був міцним для команди, який на борту цього корабля. Головне завдання для нього – просто йти вперед.

Я надав їм можливість, якщо вони хочуть йти вперед, навіть коли є шторм, вони підуть. Все залежить від них.

Але багато у цьому океані, у цій Верховній Раді, дуже багато акул. Дуже багато людей плавають і все хочуть домовитися з цією командою. Зі мною жодна акула не зможе домовитися, а люди вони різні.

Все залежить від кожного у “Слузі народу”. Всі хочуть, щоб цей корабель потонув”, – заявив Зеленський.

За його словами, “Слуга народу” спроможна дуже швидко змінювати країну на законодавчому рівні, тому всі у Раді хочуть її “потопити”, – сказав він.

Зеленський додав що наразі такої кількості законопроєктів, які прийняла монобільшість за такий короткий термін, не було в історії України.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський зазначає, що більшість залучених для допомоги в боротьбі з коронавірусом бізнесменів дійсно допомогли в забезпеченні країни необхідними медичними засобами, але деякі, з ким глава держави зустрічався, почали робити на цьому політичні кроки.

“Це дуже великі гроші (на закупівлю необхідних медичних засобів за кордоном – ІФ). Тут я вдячний бізнесу, деяким бізнесменам. Тому що деякі, з ким я зустрічався, використовували цю можливість і почали робити на цьому політичні кроки. Але більшість з тих бізнесменів , яких ми залучили до цього процесу, підтримати фінансово, вони дійсно допомогли”, – сказав він.