У ніч на 29 березня Оперативне командування Збройних сил Польщі підняло у повітря свою авіацію і авіацію союзників через ракетний удар Росії по території України. Ймовірно, туди знов залітали ракети.

Про це повідомило оперативне командування Збройних сил Польщі у X

Відомо, що польські військові попередили своїх громадян, що польські літаки та літаки союзників літають у повітряному просторі Польщі, що може спричинити шум в південно-східній частині країни.

«Сьогодні вночі спостерігається інтенсивна діяльність дальньої авіації Російської Федерації, пов’язана з нанесенням ракетних ударів по об’єктах, розташованих на території України. Розпочато всі необхідні процедури для безпеки повітряного простору Польщі», — йшлося в повідомленні.

Додамо, що рф завдала нового комбінованого удару по Україні ударними БПЛА типу Shahed, крилатими ракетами з Ту-95МС та аеробалістичними «кинджалами» з Міг-31.

Повітряні сили повідомили, що росія запустила кілька «кинджалів», які вдарили по Львівщині біля Стрия.

Також близько 5 години ранку, як Повідомили повітряні сили, ворог балістичними ракетами вдарив по південних і центральних регіонах, зокрема у напрямку Кременчука та Дніпра, там лунали вибухи. Також повідомляли про удар біля Миргорода.

Після 5 години ранку перші групи крилатих ракет з Ту-95 через Волинь досягли Львівщини, решта ракет прямувала на захід через Хмельниччину, Житомирщину та Вінниччину. Зрештою ракети попрямували у бік Івано-Франківська.

Біля цих міст, як повідомляють у соцмережах, лунали вибухи, працює ППО.