Останні дні з’являється все більше недостовірної інформації про те, що ЗСУ начебто виходять із міста Бахмут. Проте військовослужбовець ЗСУ Кирило Сазонов наголосив, що бої за Бахмут тривають.

Про це він сказав в ефірі телеканалу “Еспресо”. 

“У нас частина групи на ротації, частина групи в Бахмуті. Противник не захопив і не оточив Бахмут, воюємо. Командування вивело один підрозділ на інше завдання, на іншу ділянку, а в росіян паніка, що українці йдуть із Бахмута. Наказу ЗСУ на вихід немає, точаться важкі бої”, – підкреслив Сазонов.  

За його словами, ворог із півночі та півдня намагається прорватися до Бахмута.

“Ворог лізе через приватний сектор. ДРГ ми вже кілька місяців відловлюємо. Сюди росіяни кидають не лише мобілізованих чи ув’язнених, сюди кидають підготовлені частини РФ. Вони йдуть не першою, а другою хвилею. Сирський (командувач Східного угруповання військ ЗСУ, – ред.) учора приїздив, обговорили ситуацію. Ганна Маляр каже, що перекидатимуть резерви до Бахмута”, – додав Сазонов. 

Водночас військовий експерт Сергій Грабський зауважив, якщо був ризик наступу ворога з інших напрямків, то задача Бахмута складалася, щоб цей ризик зменшити або унеможливити взагалі, при цьому відхід наших сил із міста виключати не можна. 

“Відхід від Бахмута виключати не можна, це цілком ймовірно. Якщо об’єктивно підходити до ситуації, яка склалася з виходом противника у район населеного пункту Хромове, то проблеми постачання наших підрозділів, що тримають Бахмут, значно виросли. Противник так само здійснює тиск на наші позиції на лівому березі річки Бахмутки, тобто у районі сільської забудови Бахмута. Розглядається питання, щоб звідти відійти. Здійснюється певне переміщення окремих підрозділів, що також свідчить про наші можливості перебудовувати бойові порядки для ведення ар’єргардних боїв”, – пояснив полковник запасу.