Прем’єр-міністр Олексій Гончарук вважає, що Служба безпеки України має ліквідувати управління у боротьбі з економічною злочинністю.

“УБЕЗ вже пішло в минуле. Це ще не завершений процес, але це вже перші сильні кроки, які вказують на те, що правоохоронні органи повинні змінити своє ставлення до бізнесу. Ми очікуємо, що Служба безпеки України зробить так само, як мінімум – на рівні тих практик, які існують зараз”.

“Ми очікуємо, що вже в цьому місяці ми приймемо всі необхідні закони, щоби остаточно відвадити правоохоронців і силовиків від бізнесу і створити комфортні умови для розвитку”.

На зустрічі уряду з експортної ІТ-індустрією в Києві в середу прем’єр зазначив, що очікує активізації дій щодо захистк бізнесу від свавілля силовиків.

Рішенням Кабінету міністрів було ліквідовано Департмент захисту економіки Нацполіції. Планується створення нового органу для боротьби з фінансовими і економічними злочинами – Служби фінансових розслідувань.

Секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Данилюк обіцяє завершити розробку законопроекту про Службу фінансових розслідувань цього тижня.

“На цьому тижні фіналізуємо законопроект про Службу Фінансових Розслідувань. У минулу п’ятницю сформували позицію щодо розподілу підслідності. Схоже цього разу буде перемога!”