Моїй мамі підклали вибуховий пристрій під двері квартири. Приголомшливу ранкову новину буквально пів години тому назад прокоментував Віталій Шабунін.

Ось що він пише на своїй сторінці у Фейсбук.

“Якщо пристрій дійсно вибуховий (а так стверджує нацполіція), то маму збиралися вбити.

Очевидно, що це мені такий “привіт”, а не 69-річній літній жінці, яка вже майже нічого не бачить.

Правоохоронна система неспроможна забезпечити вже навіть не справедливість – елементарну безпеку своїх громадян.
Хто б за цим не стояв, він впевнений у власній безкарності.
Цю впевненість йому гарантує неспроможність/корумпованість/держзрада (на вибір) міністра МВС, генпрокурора, голови СБУ і судової шобли.

Всі разом вони так і не спромоглися покарати жодного замовника нападів на активістів. В тисячах випадків насильства проти українців ситуація аналогічна.

Правоохоронна, судова та безпекова системи деградують/продаються з лякаючою швидкістю. Швидкістю, яка все менше сумісна з виживанням країни.

І на все це політичний провід країни реагує, в кращому випадку, відосиками, в гіршому – захистом від покарання управлінців цих деградованих систем.

Не має значення, хто це організував: олігархи, корупційна шобла чи рускі. Зробити це їм дозволила неспроможність керівництва держави гідно відповісти в сотнях попередніх нападів.

Або ми, українці, відновимо державні інституції, або перестанемо існувати як країна. Я переконаний, що ми відновимо.

З Божою поміччю це відбудеться значно швидше, ніж би того хотілося олігархам, рускім та всій корупційній шоблі, яка їх обслуговує.

Принагідно нагадаю, нацполіція Авакова за півроку так і не спромоглася знайти хоча би виконавців підпалу мого будинку. Про замовників годі й говорити”.

Нагадаємо, у Рівному ввечері 30 грудня виявили вибухівку під дверима квартири матері антикорупційного активіста Віталія Шабуніна. Раніше невідомі підпалили будинок, де були батьки його дружини.

Правоохоронці встановлюють особу або осіб, які можуть бути причетними до закладання саморобного вибухового пристрою. Про це повідомила Національна поліція.

Інформація про виявлену вибухівку надійшла до поліції о 21:20 30 грудня. На місце негайно виїхали вибухотехніки й слідчо-оперативна група.