Популярне: ТЕРМІНОВО!!! Під стіни Ради стягнули велетенську кількість правоохоронців. Що ж там відбувається?

Про це журналістам повідомив сам чиновник, передає Корупція.Інфо

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков заперечує наявність конфліктів з президентом України Петром Порошенко

«У мене немає конфліктів з президентом», – зазначив Аваков.

У той же час він уточнив, що з президентом України у нього виникають «робочі дискусії, що носять абсолютно дружній характер».

Однак, політичний експерт Дмитро Корнійчук сумнівається, що соратник Авакова заговорив би на таку тему без дозволу міністра. 

"Глава МВС Аваков словами свого нардепа Геращенка прямо звинуватив Порошенка в бажанні узурпувати владу в країні з 2014 року, забравши собі під контроль всі силові органи. 

На його думку, Аваков як один із центрів впливу повів атаку на Адміністрацію президента заради кілька завдань.

По-перше, зайнятися нарешті кадровими питаннями для уряду та інших важливих державних органів. Групі Авакова і Турчинова важливо не тільки зберегти свої позиції у вертикалі влади, але зміцнитися за рахунок нових посад.

По-друге, заява Геращенка є підтвердженням, що пропозиції Нароного Фронту про зміни до Конституції, що обмежують повноваження президента, партійними членами не забуті! Мовляв, бачите, загроза узурпації влади в країні залишається, і тому потрібна політична реформа.

По-третє, "Народний фронт" намагається виторгувати собі ще "бонусів" за підтримку закону про реінтеграцію Донбасу.

По-четверте на критиці чинного президента міністр внутрішніх справ створює собі імідж не тільки опозиційного до конкретно Порошенка політика, але навіть потенційного кандидата в президенти.