main

У Райніна досі немає свого автомобіля, а на рахунку одного з заступників – майже 2,5 мільйона гривень

Керівники Харківської облдержадміністрації відзвітували про свої доходи за минулий рік. І хоча губернатор Ігор Райнін отримує найбільшу зарплату серед чиновників ХОДА, його загальний дохід виявився меншим, чого у заступників (див. Інфографіку).

У 2014-му Ігор Райнін працював першим заступником голови ОДА та заступником глави Адміністрації президента України. Згідно з декларацією, за цей час його дохід зменшився на 54 000 грн, але зарплата зросла майже в шість разів. Збільшилася і сума банківського рахунку (за 2013 чиновник вказав 10 000 грн). Втім, новою нерухомістю та транспортом губернатор і його сім'я не обзавелися. Пересувається ж губернатор як і раніше на батьківському Lexus 2007 року випуску.

До слова, отримує Ігор Райнін на 28,5 тис. грн на рік менше, ніж мер Харкова Геннадій Кернес. А загальний дохід керуючих містом та області і зовсім важко порівняти: у градоначальника він склав майже 13 мільйонів – в 150 разів більше, ніж у Райніна.


ВОЛОДІЄ МІЛЬЙОНАМИ.

Доходи заступників, Юлії Світличної та Марка Беккера, також виявилися в кілька разів більшими, ніж у Ігоря Райнін. Торік Юлія Світлична обзавелася новеньким кросовером Peugeot, вартість якого становить більше п'яти річних зарплат молодої чиновниці – 320 тис. грн. Хоча, щоб купити це авто, віце-губернатор продала машину такої ж марки, але старішу.

"В обласній адміністрації я працюю всього другий рік, а до цього я працювала в бізнесі і збирала гроші", – запевнила нас Юлія Світлична.

Після переходу Марка Беккера з поста глави Барвінківської РДА на посаду заступника губернатора його дохід і зарплата зменшилися: за 2013 чиновник вказав 341 000 грн і 86 353 грн відповідно. Основний дохід чиновника складають дивіденди і відсотки, адже у нього є мільйонний рахунок у банку. Але ще більшим доходом, ніж у Беккера, може похвастати його родина.

За словами заступника губернатора, його дружина володіє кафе. Також минулого року Марк Беккер купив автомобіль Mitsubishi Pajero 2008 року випуску, але періодично користується і старенькими легковиками.
Менше всіх серед заступників губернатора заробляє Євген Шахненко, але на банківському рахунку його сім'ї є 323 000 грн.

ПРАЦЮЮТЬ БЕЗ ГРОШЕЙ.

У Райніна є ще два помічники, які тимчасово виконують повноваження заступників: Вадим Глушко і В'ячеслав Абакумов. Оскільки повноцінно на ці посади вони не призначені, їхні декларації громадськості не надали. Як розповів нам Вадим Глушко, тимчасово виконуючі обов'язки чиновники зарплату не отримують.

"Я отримував зарплату в минулому році, коли керував споживчим союзом та іншими організаціями. Сімейний дохід також приносить моя дружина, яка є акціонером декількох підприємств і приватним підприємцем. Пересуваюся ж я на своєму автомобілі KIA", – додав Вадим Глушко.


 

 

clipboard01_168

 

 

Джерело: Корупція.Інфо